Firemní karty Visa se mohou stát důležitým pojítkem vaší společnosti. Pro vás a vaši firmu představují firemní karty Visa výborné řešení, kterým můžete platit:

Wallet

bezpečněji než v hotovosti

Arrow card

pohodlněji a rychleji než převodním příkazem

Globe

v České republice, v zahraničí i na internetu

Při platbách firemní kartou Visa získáte lepší kontrolu firemních výdajů, které tak můžete oddělit od výdajů soukromých.
Vedení účetnictví pro vás tak bude snadnější.

S firemní kartou Visa můžete platit na více než 150 000 místech po celé České republice.

Firemní výdaje vždy pod kontrolou

Jako podnikatel musíte mít firemní výdaje neustále pod kontrolou. S firemní kartou Visa budete moci snadno a rychle zjistit průběžný stav firemních financí.

Pohodlné platby doma, v zahraničí i na internetu

Dodavatelé stále častěji upřednostňují zákazníky, kteří platí kartou. Platbu v tomto případě totiž obdrží ihned, na rozdíl například od platby převodem, kterou obchodní partneři nejednou realizují v pozdějším termínu.

Bezpečí Vašich peněz

S firemními kartami Visa minimalizujete riziko ztráty hotovosti, a navíc máte zajištěnou kontrolu výdajů svých zaměstnanců. S těmito kartami také snižujete riziko neuskutečněných dodávek zboží a služeb objednaných na internetu.

Přijímání plateb Visa kartami

Noví zákazníci? Víme, že je přivítáte s otevřenou náručí.

Přijetí plateb kartami Visa se odrazí ve vyšším obratu, zdokonalí finanční toky a umožní rychlejší jednání s klienty.

 

Přečtěte si, co o kartách Visa říkají další podnikatelé

Robert

majitel obchodu a cyklodílny
používá debetní kartu Visa Business

„Mít obchod a dílnu znamená každodenní drobné výdaje. Debetní karta Visa Business mi umožnila oddělit firemní platby od těch soukromých. Vedení účetnictví je teď rozhodně snadnější.“

Ondřej

majitel stavební firmy
používá kreditní kartu Visa Business

„Díky kreditní kartě Visa Business nakupuji stavební materiál ve chvíli, kdy ho potřebuji, a platím poté, co obdržím peníze od zákazníků. Obrovsky mi to usnadňuje práci.“

Jana

majitelka cukrárny
používá předplacenou kartu Visa Business Prepaid

„Kromě prodeje v cukrárně dodáváme mnoho objednávek přímo našim klientům. Při těchto výjezdech musí moji zaměstnanci tankovat pohonné hmoty a nakupují také drobné věci na účet firmy. Díky předplaceným kartám Visa Business nemusí mít u sebe hotovost a já mám jejich výdaje pod kontrolou.“