Visa Business Asistence

Nadstandardní služba Visa Business Asistence pomůže v každodenních situacích nejen v zaměstnání, doma, na úřadech, ale i při soukromých a pracovních cestách. Zavolejte nám na 840 707 000 (Po-Pá, 8-18h) a ostatní již můžete nechat na nás!

Visa Business Asistence

Visa Business Asistence zprostředkuje služby nebo zážitky, na jejichž organizaci nemáte čas nebo jsou něčím specifické. Můžete se na nás bez ostychu obrátit kdykoliv, s čímkoliv - počínaje zajištěním lístků na vyprodané kulturní a sportovní akce, přes organizaci volnočasových aktivit, až po perfektní zajištění služební i soukromé cesty.

Lze nás využít při obstarávání kancelářských potřeb, zařizování kanceláří, obchodů či bytu nebo třeba "jen" zajistíme venčení zvířecího mazlíčka, když se zdržíte v práci.

Domluvíme občasný i pravidelný úklid, vybereme a zarezervujeme restaurace, postaráme se o catering, zajistíme teambuildingové akce, zorganizujeme konference.

V případě zájmu zabezpečíme právní služby, sjednáme konzultaci nebo návštěvu lékaře. Doporučíme, vybereme i zakoupíme dárek pro vaše kolegy, obchodní partnery i rodinu. Zjednodušeně řečeno - zařídíme vše od výměny umyvadlové baterie, přes rekonstrukce, servis nebo koupi nového auta či nemovitosti až po investiční doporučení.

Podrobné podmínky nabídky

Visa Business Asistence zajistí, vymyslí, upřesní a zorganizuje cokoliv, takže se nemusíte již o nic starat.

Škála služeb, které zajišťujeme, je nejen široká, ale nabízí i celé spektrum odstupňované podle vašich cenových možností. Protože spolupracujeme s celou řadou vyzkoušených a prověřených partnerských společností, jsme mnohdy schopni poskytnout vám nadstandardní podmínky či slevy.

Doporučujeme a zajišťujeme pouze kvalitní a ověřené služby.

S asistenčními službami k vaší firemní kartě Visa budete mít neustále na dosah tým koordinátorů, který je připraven splnit v okamžiku vaše nejrůznější přání, ať jste kdekoliv. Neslibujeme, ale umíme.

Jak vše funguje? Vy se na nás obrátíte s přáním, my vám zprostředkujeme jeho zajištění a nabídneme cenové varianty, které vám budou vyhovovat. Přejete si kupříkladu zajistit teambuildingovou akci? Vypracujeme návrhy programu, předložíme varianty ubytování v různém cenovém rozpětí, a jakmile si vyberete, vše zajistíme. Chcete koupit služební vůz? Zjistíme možnosti, porovnáme nabídky a ty vám předáme. Koupi pak domluvíme. Potřebujete instalatéra? Připravíme vám několik možností dle cen. Vy si vyberete a my domluvíme termín opravy.

Pro volání ze zahraničí využijte telefonní číslo +420 226 219 910.

Za služby Visa Business Asistence držitelé firemních karet karty Visa neplatí. Hovor bude účtován dle standardního ceníku a tarifu operátora, z jehož sítě voláte.