Online platby

Pocit jistoty při placení kartami Visa online

Karty Visa vás denně doprovází při nákupech. Bez ohledu na to, kde jste a co se chystáte koupit, vám zaručí bezpečnou a snadnou platbu.

Víte, že to platí i pro online nakupování?

Platit kartou Visa na internetu je totiž stejně bezpečné a snadné jako v běžném obchodě, a to dokonce jednou a tou samou kartou.

Použít můžete zpravidla jakoukoli kartu: debetní, kreditní, předplacenou, pro jednotlivé uživatele i firmy. Stačí kontaktovat vaši banku a požádat o aktivaci karty pro transakce bez přítomnosti karty, případně využít pro nastavení online/mobile banking.

Kartou můžete navíc zaplatit kdekoli a kdykoli – během dne při cestování vlakem, v noci či ve večerních hodinách, zatímco sedíte pohodlně na gauči. Pokud se stanete obětí podvodu, krádeže identity nebo neoprávněného použití vaší karty Visa, můžete očekávat vrácení vašich peněz. To znamená, že můžete procházet internet a nakupovat s důvěrou. Vaše nákupy online jsou chráněny od okamžiku realizace nákupu až do chvíle, kdy nákup obdržíte. V případě ztráty nebo poškození zakoupeného zboží můžete dostat své peníze zpět (záleží na smluvních podmínkách vaší banky).

Nezapomeňte platit vždy kartami Visa a můžete nakupovat online bez obav.