Boingo

Boingo provozuje globální wi-fi síť s více než 1 miliónem hotspotů na letištích, v hotelech, restauracích a kavárnách po celém světě. Jedná se o bezpečnou síť, která se neustále rozrůstá.

Boingo

 • Žádejte ve své bance při vydání nové prémiové karty Visa Gold, Platinum nebo Infinite připojení k síti Boingo na 12 měsíců zdarma.
 • Co vám spojení Visa a Boingo přináší? Pro držitele nově vydaných prémiových karet Visa bezplatné wi-fi připojení s více než 1 milionem hotspotů ve více než 100 zemích světa na 12 měsíců zdarma připojení až 4 přístrojů (mobil, tablet, notebook) vlastní účet – připojení na jedno kliknutí.
 • 4x vyšší rychlost připojení než je širokopásmový globální průměr

Podrobná nabídka služby:

Možnost využití bezplatného připojení ke globální wi-fi síti Boingo je přístupná novým držitelům prémiových karet Visa Gold, Platinum a Infinite vydaných po 1. 6. 2017.

Zažádejte si u své banky s novou prémiovou kartou Visa o voucher s přístupovým kódem, který vám umožní připojení k síti Boingo.

 1. Navštivte web http://redeem.boingo.com/?pid=203
 2. Vložte voucher s kódem, který vás opravňuje k čerpání benefitu.
 3. Vytvořte si účet (uživatelské jméno a heslo).
 4. Stáhněte si aplikace Boingo Wi-Finder. Upozorňujeme, že iOS uživatelé, kteří se poprvé připojují na nové SSID, budou také muset nastavit svoje zařízení.
 5. A jste připojeni!

Můžete se také připojit (bez nutnosti stažení aplikace) manuálním vložením uživatelského jména a hesla po otevření webového prohlížeče.

 • Nabídka platí od 1. 6. 2017 pro nové držitele prémiových karet Visa Gold, Platinum a Infinite do odvolání, připojení je platné 12 měsíců.
 • Nabídku je nutné požadovat u banky, která vám vydává novou prémiovou kartu Visa Gold, Platinum nebo Infinite. Ne všechny banky musí tento benefit poskytovat.
 • Nabídka benefitu je zpřístupněna držitelům prémiových karet Visa starším 18 let. Nabídka benefitu je určena pro všechny prémiové karty Visa vydané v ČR – Gold, Platinum a Infinite.
 • Visa si vyhrazuje právo kdykoli nabídku benefitu nahradit, změnit anebo zrušit (aktualizace mohou být zveřejněny na internetových stránkách www.visa.cz).
 • S výjimkou případů úmrtí nebo zranění způsobených zanedbáním povinností anebo podvodu ve smyslu příslušných zákonných ustanovení, Visa a její přidružené společnosti, agenti, účastnící se maloobchodníci, restaurace a další partneři spojení s nabídkou (dále jen „poskytovatelé“) vylučují veškerou odpovědnost a závazky, ztráty, náklady a škody vyplývající z anebo v souvislosti s nabídkou benefitu (včetně omezení v souvislosti s jakýmkoli odložením, zrušením, úpravou, odvoláním nebo změnou této nabídky benefitu a jakýmkoli opomenutím třetí strany nebo jiných poskytovatelů).
 • Nabídka benefitu je poskytována ve spojení s Visa Europe. V případě jakýchkoliv komplikací v souvislosti s uplatněním této služby nás kontaktujte na emailu: visaprague@visa.com.