Visa Premium Asistence

Každý den se může naskytnout něco, s čím vám můžeme pomoci. Zavolejte nám na 840 100 138 (Po–Pá, 8–18 h) a užívejte si chvil, kdy pracujeme pro vás.

Visa Premium Asistence

Visa Premium Asistence zařídí vaši spokojenou dovolenou nebo pomůže s organizací rodinné oslavy. Nevíte si rady, kde s partnerem oslavit výročí nebo uspořádat dětskou oslavu? Potřebujete poradit s výběrem úklidové služby nebo hledáte hlídání pro své děti? Zavolejte nám a my rádi zařídíme vše potřebné. Nabízíme asistenci i při zařizování bytu či domu, doporučíme vám stavební firmu.

Dokážeme vám i poradit s výběrem dárků pro vaše nejbližší nebo s organizací nevšedních volnočasových aktivit.

Pokud potřebujete právní služby, i s tím vám pomůžeme. Umíme zajistit i odbornou lékařskou péči v případě potřeby.

Jsme tu proto, abychom vám pomohli s každodenními i méně obvyklými požadavky, můžete se na nás obrátit každý všední den.

Podrobná nabídka služby:

  • Visa Premium Asistence zajistí, vymyslí, upřesní a zorganizuje cokoli, takže se nemusíte již o nic starat.
  • Škála služeb, které zajišťujeme, je velmi široká a nabízíme i odstupňované cenové varianty podle vašich možností. Protože spolupracujeme s celou řadou vyzkoušených a prověřených partnerských společností, jsme mnohdy schopni poskytnout vám nadstandardní podmínky či slevy.
  • Doporučujeme a zajišťujeme pouze kvalitní a ověřené služby.
  • S asistenčními službami k vaší prémiové kartě Visa Gold, Platinum nebo Infinite budete mít neustále na dosah tým koordinátorů, který je připraven splnit v okamžiku vaše nejrůznější přání, ať jste kdekoli. Neslibujeme, ale umíme.
  • Jak vše funguje? Vy se na nás obrátíte s přáním, my vám zprostředkujeme jeho zajištění a nabídneme cenové varianty, které vám budou vyhovovat. Přejete si například zorganizovat rodinnou oslavu? Vypracujeme návrhy oslavy, předložíme varianty v různém cenovém rozpětí, a jakmile si vyberete, vše zajistíme. Chcete koupit osobní vůz? Zjistíme možnosti, porovnáme nabídky a ty vám předáme. Koupi pak domluvíme. Potřebujete instalatéra? Připravíme vám několik cenových nabídek, vy si vyberete a my domluvíme termín opravy.
  • Pro volání ze zahraničí využijte telefonní číslo +420 226 258 001
  • Za služby Visa Premium Asistence držitelé prémiových karet Visa neplatí. Hovor bude účtován dle standardního ceníku a tarifu operátora, z jehož sítě voláte.
  • Za dodané služby samozřejmě můžete zaplatit kartou Visa.