• Každý je přijímán, a to všude

  Rozmanité a inkluzivní pracoviště, kam patříte

 • Mezinárodní den žen

  Podívejte se při příležitosti oslav Mezinárodního dne žen, jak Visa podporuje odvážné mladé podnikatelky při uskutečňování jejich podnikatelských plánů.

 • Iniciativa Springboard - šance na úspěch

  Visa navázala spolupráci s Iniciativou Springboard v rámci poskytování přístupu k pracovním příležitostem v technických oborech pro znevýhodněné mladé lidi žijící v oblasti Bay Area

 • Den „Přiveďte své dítě do práce“

  Přijďte se podívat, jak si přes 800 dětí se svými rodiči ze společnosti Visa užívá den na ředitelství Visa, jak se společně zapojují do nejrůznějších kreativních činností, které jim umožňují poznat aktivity společnosti Visa a pomocí technologických novinek nahlédnout do budoucnosti.

Alfred F. Kelly, C.E.O. of Visa

Na každém záleží


Každý má svůj příběh

Univerzální akceptování pro každého a všude není pouze příslibem naší značky, ale je základem naší podnikové kultury. Podporujeme kulturu inkluze, abychom u našich zaměstnanců podporovali pocit sounáležitosti s pracovištěm. Podporujeme rozmanitost myšlení, kultur a životního stylu. Spolupracujeme zábavným, smysluplným a inspirujícím způsobem. Seznamte se se čtyřmi zaměstnanci, kteří hrají v naší rodině Visa významnou roli.

Zaměstnanecké skupiny ERG

Součástí naší komunity se můžete stát okamžitě. Připojte se k některé ze zaměstnaneckých skupin, tzv. Employee Resource Group (ERG) a poboček Rozmanitosti a inkluze, které působí po celém světě. ERG představují jen jeden způsob, jak se spojit s dalšími lidmi, kteří sdílejí stejné kulturní dědictví, životní styl nebo mají stejné cíle jako vy. Tyto skupiny podporují větší pochopení aktiv, talentů a přínosu našich zaměstnanců.

Každý se učí a roste

Práce ve společnosti Visa je mnohem víc než jen každodenní práce; je plná příležitostí učit se a růst, plná vzrušujících projektů, při nichž se seznámíte s lidmi, kteří se starají o to, abyste se v rámci své kariéry dostali tam, kam jen se odvážíte. Jsme malá společnost, která za sebou zanechává velké stopy a kde je váš dopad exponenciální – učení a získávání nových dovedností v práci je prostý fakt.

Každý prožívá svůj život

Chápeme, co je život. Ceníme si vaší osobnosti jako celku a přejeme si, abyste měli pocit, že vaše životní priority jsou v rovnováze.

Každý má nějaký vliv


Každý nese odpovědnost


Všichni jsou propojeni

Náš specializovaný tým pro diverzifikaci je úzce propojen s důležitými sítěmi – organizacemi a univerzitami, které se zaměřují na studenty a profesionály, ženy a etnické menšiny. Aktivně hledáme rozmanitou komunitu rebelů, průkopníků a odvážlivců, kteří jsou fascinováni novými technologiemi schopnými měnit životy, a kteří chtějí mít možnost měnit způsob podnikání po celém světě. Zde jsou jen některé z organizací, s nimiž spolupracujeme:

Respektovaná Visa

Anita Borg logo.
Human Rights Campaign logo.
Bloomberg logo.

#LifeAtVisa

Sledujte nás na Instagramu a objevte své Everywhere.

Připojte se k týmu Visa ještě dnes

Neustále hledáme ty nejlepší talenty.