Visa Luxury Hotels Collection

Visa Luxury Hotels Collection vám přináší možnost využít prémiovou kolekci výhod rozsáhlého portfolia nejlepších hotelů na světě včetně značek jako Peninsula nebo Park Hyatt.

Visa Luxury Hotels Collection

Visa Luxury Hotels Collection nabízí jedinečnou kolekci výhod. Nabídka je vytvořena speciálně pro držitele prémiových karet Visa tak, aby si jako hosté ještě více užili svůj pobyt ve vybraném hotelu.

Seznam výhod:

 1. záruka nejlepší ceny
 2. automaticky pokoj vyšší kategorie, pokud je k dispozici
 3. bezplatné wi-fi v pokojích, kde je k dispozici
 4. denně bezplatná kontinentální snídaně
 5. 25 USD jako kredit na jídlo nebo nápoje
 6. status VIP hosta
 7. pozdní check-out, pokud je k dispozici

Více informací a možnost rezervace hotelu na VisaLuxuryHotelCollection.com.

Podrobná nabídka služby:

 • Nabídka Visa Luxury Hotel Collection je přístupná pro všechny držitele prémiových karet Visa Gold, Platinum a Infinite vydávaných v České republice.
 • Vyberte si hotel z nabídky hotelů na: VisaLuxuryHotelCollection.com
 • Rezervujte si svůj pokoj a využijte naší nabídky.
  • Nabídka platí od 1. 6. 2017 do ukončení nabídky při platbě prémiovou kartou Visa.
  • Nabídka benefitu je zpřístupněna držitelům prémiových karet Visa starším 18 let. Nabídka benefitu je určena pro všechny prémiové karty Visa Gold, Platinum a Infinite vydané v ČR. Celá částka za nákup produktu musí být uhrazena platnou prémiovou kartou Visa patřící držiteli příslušné prémiové karty Visa.
  • Nabídka benefitu (s výjimkou omezení dostupnosti) se řídí standardními podmínkami hotelu, ve kterém je udělána rezervace, a nemůže být kombinována s jinou obdobnou nabídkou, propagací nebo slevou.
  • Nabídka benefitu (včetně hodnoty benefitu) je nepřenosná a nepřipouští žádnou finanční alternativu. Daně a spropitné jsou výhradní zodpovědností zákazníka. Tato nabídka benefitu neopravňuje zákazníka k získání následné slevy při používání karty.
  • Visa si vyhrazuje právo kdykoli nabídku benefitu nahradit, změnit anebo zrušit (aktualizace mohou být zveřejněny na internetových stránkách www.visa.cz).
  • S výjimkou případů úmrtí nebo zranění způsobených zanedbáním povinností anebo podvodu ve smyslu příslušných zákonných ustanovení, Visa a její přidružené společnosti, agenti, účastnící se maloobchodníci, restaurace a další partneři spojení s nabídkou (dále jen „poskytovatelé“) vylučují veškerou odpovědnost a závazky, ztráty, náklady a škody vyplývající z anebo v souvislosti s nabídkou benefitu (včetně omezení v souvislosti s jakýmkoli odložením, zrušením, úpravou, odvoláním nebo změnou této nabídky benefitu a jakýmkoli opomenutím třetí strany nebo jiných poskytovatelů).
  • Nabídka benefitu je poskytována ve spojení s Visa Europe. V případě jakýchkoli komplikací v souvislosti s uplatněním této služby nás kontaktujte na emailu: visaprague@visa.com