Odemknutí příležitostí pro každého

Jako osvědčený lídr na poli digitálních plateb odstraňujeme bariéry a napojujeme více lidí na globální ekonomiku. Zlepšujeme přístup k nejlepšímu způsobu placení a přijímání plateb pro všechny.

Inovace, která má pomoct každému.

Inovaci máme v DNA, je základem našeho podnikání a jádrem všeho, co děláme.

Transformace transakcí

Ve světě plateb vidíme obrovské příležitosti k růstu a urychlujeme snahy o převedení 18 bilionů dolarů spotřebitelských výdajů z hotovosti a šeků na digitální platby.

Odemykání příležitostí

Náš přístup založený na síti sítí vytváří příležitosti pro digitální platby spotřebitelů, podniků a vlád po celém světě tím, že usnadňuje platby P2P, B2C, B2B, B2b a G2C.

Podpora vašeho podniku

Platby se stále vyvíjejí. Stejně jako potřeby vaší firmy. Proto Visa nabízí klientům soubor služeb, které zahrnují vše od správy podvodů a zabezpečení přes datové produkty až po poradenství a analýzu.


Průkopnictví v oblasti platební technologie

Naše cesta začíná v roce 1958, kdy Bank of America spustila první program spotřebitelských kreditních karet v USA. V roce 1974 jsme expandovali na mezinárodní trh a v roce 1975 jsme zavedli debetní karty. V roce 2007 došlo ke sloučení regionálních firem v různých zemích světa, čímž vznikla společnost Visa Inc. V roce 2008 pak proběhla jedna z největších primárních veřejných nabídek akcií v historii USA a společnost se stala veřejně obchodovanou společností. Dnes působíme ve více než 200 zemích a územích a naše produkty a služby jsou k dispozici na jakémkoliv zařízení – kartách, noteboocích, tabletech, mobilních zařízeních a dalších. Nadále se rozvíjíme, ale naše vize zůstává stejná. Chceme zlepšit přístup k nejlepšímu způsobu placení a přijímání plateb, pro každého a všude.

BankAmericard

1958

Bank of America zavádí BankAmericard, první kartu s funkcí revolvingového úvěru.

Rodí se Visa

1976

Karta BankAmericard dostala název Visa, který zní stejně ve všech jazycích.

Seznamte se s Visa Inc.

2007

Visa tvoří globální korporaci, zatímco Visa Europe zůstává ve vlastnictví členů.

Visa’s Lynne Biggar, Kelly Tullier, & a group of 10+ year employees joined by NYSE President Stacey Cunning to celebrate Visa’s 60 years of existence.